- 1stPlayer

Цена
€69 07 / 135 09 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PS-850BA7
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS SILVERCybenetics Silver CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90.33%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 145 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: ATX3.1 and PCIe 5.1 readyDC-DC converterEmbossed DC cableCybenetics and 80 PLUS Silver certifiedTeapo electrolyte capacitor
ГАРАНЦИЯ: 84 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418981067
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PS-850BA7
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS SILVERCybenetics Silver CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90.33%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 145 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: ATX3.1 and PCIe 5.1 readyDC-DC converterEmbossed DC cableCybenetics and 80 PLUS Silver certifiedTeapo electrolyte capacitor
ГАРАНЦИЯ: 84 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418981067
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PS-850BA7
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS SILVERCybenetics Silver CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90.33%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 145 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: ATX3.1 and PCIe 5.1 readyDC-DC converterEmbossed DC cableCybenetics and 80 PLUS Silver certifiedTeapo electrolyte capacitor
ГАРАНЦИЯ: 84 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418981067
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PS-850BA7
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS SILVERCybenetics Silver CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90.33%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 145 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: ATX3.1 and PCIe 5.1 readyDC-DC converterEmbossed DC cableCybenetics and 80 PLUS Silver certifiedTeapo electrolyte capacitor
ГАРАНЦИЯ: 84 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418981067
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 850 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 2 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 4 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 140 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 145 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | ATX3.1 and PCIe 5.1 ready |
| ДРУГИ | Cybenetics and 80 PLUS Silver certified |
| ДРУГИ | DC-DC converter |
| ДРУГИ | Embossed DC cable |
| ДРУГИ | Teapo electrolyte capacitor |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90.33% |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | Cybenetics Silver Certified |
| Сертификати | 80PLUS SILVER |
| Тегло | 2.35кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 850 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Silver |
| Модулност | Немодулно |
| PCIe захранващи конектори | 2x 6+2-pin |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-pin (12VHPWR) |
| Размер на вентилатора | 140 |
| SATA конектори (count) | 4 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-pin |
| Zero RPM режим | Не |
| Дължина (mm) | 145 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 2.35кг |
1stPlayer ACK Silver 850W ATX 3.1 Захранване
Захранете своя високопроизводителен компютър с надеждното и ефективно захранване 1stPlayer ACK Silver 850W. Проектирано да отговаря на най-новите стандарти ATX 3.1 и PCIe 5.1, това захранване осигурява стабилна и постоянна мощност за взискателни гейминг и професионални натоварвания.
Ключови Предимства
- 80 PLUS Silver Сертификат — Постигнете до 90.47% ефективност, намалявайки загубата на енергия и оперативните разходи.
- ATX 3.1 & PCIe 5.1 Готово — Напълно съвместимо с най-новите стандарти, включващо вграден 12V-2X6 конектор за графични карти от следващо поколение.
- Здраво и Стабилно Захранване — Изградено с висококачествени Teapo кондензатори и цялостни защити (OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, OTP) за дългосрочна надеждност.
- Тиха Работа — 140мм вентилатор с хидравличен лагер осигурява ефективно охлаждане с минимално ниво на шум.
- Немодулен Дизайн — Опростен монтаж с предварително прикрепени кабели за лесна настройка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 850 W |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Silver |
| Модулност | Немодулно |
| Размер на вентилатора | 140 mm |
| Дължина (mm) | 145 mm |
| Цвят | Черен |
| MB/CPU Конектори | 1x 24-pin, 2x 4+4-pin EPS/CPU |
| PCIe Захранващи Конектори | 1x 16-pin (12V-2X6), 2x 6+2-pin |
| SATA Конектори | 4 |
| Molex Конектори | 2 |
| Защити | OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, OTP |
| Гаранция | 7 Години |
Какво има в кутията
- 1stPlayer ACK Silver 850W ATX 3.1 Захранване
- Захранващ кабел
- Ръководство за потребителя
- Монтажни винтове
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









