1stPlayer захранване PSU ATX 3.1 850W - ACK Silver - PS-850BA7
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PS-850BA7
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS SILVERCybenetics Silver CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90.33%
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 4Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 145 x 150 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 84 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418981067
ПРОИЗВОДИТЕЛ: 1stPlayer
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
ЕФЕКТИВНОСТ: 90.33%
ОХЛАЖДАНЕ: 140 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 145 x 150 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 84 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974418981067
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК850 W
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 2
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 2
КОНЕКТОРИMolex x 2
КОНЕКТОРИSATA x 4
КОНЕКТОРИPCI-E 5.1 x 1
ОХЛАЖДАНЕ140 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ145 x 150 x 86 mm
ДРУГИATX3.1 and PCIe 5.1 ready
ДРУГИCybenetics and 80 PLUS Silver certified
ДРУГИDC-DC converter
ДРУГИEmbossed DC cable
ДРУГИTeapo electrolyte capacitor
ЕФЕКТИВНОСТ90.33%
СертификатиCE
СертификатиCybenetics Silver Certified
Сертификати80PLUS SILVER
Тегло2.35кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)850
МодулностНемодулно
PCIe захранващи конектори2x 6+2-pin
PCIe захранващи конектори1x 16-pin (12VHPWR)
Размер на вентилатора140
SATA конектори (count)4
EPS/CPU конектори2x 4+4-pin
Zero RPM режимНе
Дължина (mm)145
ЦвятЧерен
Тегло2.35кг
1stPlayer ACK Silver 850W ATX 3.1 Захранване
Захранете своя високопроизводителен компютър с надеждното и ефективно захранване 1stPlayer ACK Silver 850W. Проектирано да отговаря на най-новите стандарти ATX 3.1 и PCIe 5.1, това захранване осигурява стабилна и постоянна мощност за взискателни гейминг и професионални натоварвания.
Ключови Предимства
  • ATX 3.1 & PCIe 5.1 Готово — Напълно съвместимо с най-новите стандарти, включващо вграден 12V-2X6 конектор за графични карти от следващо поколение.
  • Немодулен Дизайн — Опростен монтаж с предварително прикрепени кабели за лесна настройка.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност (W)850 W
МодулностНемодулно
Размер на вентилатора140 mm
Дължина (mm)145 mm
ЦвятЧерен
MB/CPU Конектори1x 24-pin, 2x 4+4-pin EPS/CPU
PCIe Захранващи Конектори1x 16-pin (12V-2X6), 2x 6+2-pin
SATA Конектори4
Molex Конектори2
ЗащитиOVP, OPP, SCP, OCP, UVP, OTP
Гаранция7 Години
Какво има в кутията